WINGS GROUP - váš dodavatel laserových střelnic

WINGS GROUP NABÍZÍ

WINGS MILITARY

WINGS GROUP divize Military – vývoj, výroba, servis laserových a optických střelnic, zářičů a zaměřovačů. Laserové střelnice a simulátory umožňují optimální přípravu ozbrojených složek na všech stupních a to při minimalizaci ekonomických, bezpečnostních a ekologických problémů.

WINGS BLIND

WINGS GROUP divize Blind – zbraně a střelnice pro zrakově postižené střelce. Jedná se převážně o speciální zvukové zaměřovače.

FUN/SPORT

WINGS GROUP divize Fun / Sport – pronájem a zápůjčky laserových střelnic a trenažérů. Nabízí krátkodobý či dlouhodobý pronájem nebo i jednodenní zapůjčení na konkrétní akci, zaškolení zákazníka, případně zajištění obsluhy přímo v konání akce. Pořádání oudoorových akcí na míru – čtyřkolky, offroadové auta, závodní auta, raut, střelnice, koně, poníci.

PSYCHOLOGY

WINGS Group divize Psychologie – poradenství, vývoj a výroba výkonnostních psychologických přístrojových testů. Úprava a aktualizace testů tradičního a historicky úspěšného výrobce psychodiagnostických přístrojů pro měření výkonových faktorů na našem trhu – firmy VILIS MIC ENZYM, nyní psychologická laboratoř 4.generace.