Produkty

Laserové zbraně
Úpravy zbraní pro využití v laserových střelnicích

Úpravy krátkých nebo dlouhých zbraní, v provedení plastovém nebo kovovém.
Standardní dálka střelby z ručních zbraní 5 – 50 m, baterie v laserových zbraních má kapacitu až na 50 000 výstřelů.
1
Úpravy airsoftových zbraní
Výhoda airsoftových zbraní je jejich nízká cena, vysoká kvalita, snadný servis a záruka. Vynikají konstrukcí pro více výstřelů (> 10 000), díky které jsou méně poruchovější při častém používání. Při skladování airsoftových zbraní není třeba speciálních úložných prostor pro zbraně (zamykané skříně, trezory). Ve většině případů se jedná o věrné makety skutečných zbraní v provedení kovovém nebo plastovém, mohou být doplněny elektrickým nebo plynovým zařízením k simulaci zpětného rázu a tím přispívá k realističnosti střelby.
2

Úpravené výcvikové zbraně
Možnost úprav řezů nebo znehodnocených zbraní – zde je zachovaná stejná hmotnost, plná citlivost a funkčnost jako u skutečné zbraně. Použití je nejvíce podobné realitě.

3

Úpravené výcvikové zbraně
Možnost úprav řezů nebo znehodnocených zbraní – zde je zachovaná stejná hmotnost, plná citlivost a funkčnost jako u skutečné zbraně. Použití je nejvíce podobné realitě.

4

Vložné a násuvné zářiče
Možnost výroby vložného nebo násuvného zářiče do ostré zbraně (reálné podmínky pro výcvik s vlastní zbraní).

Vložný zářič
Pro 9mm zbraně, možno vložit do libovolné vlastní ostré zbraně, bez nutnosti jakýchkoli úprav.

Násuvný zářič
Pro libovolnou ráži, pomocí trnu příslušné velikosti se našroubuje na jakoukoli zbraň libovolné řáže.

Podvěsné zářiče
Zářič je uchycen pomocí objímek pod hlavní dlouhých zbraní, případně na lafetovaných zbraních. Umožňují ve spojení s cvičnou municí reálný nácvik střelby včetně zpětného rázu a zvukové kulisy.
Simulátory profesionální

WINGS Rival
WINGS Rival je simulátor mířené a pudové střelby dodávaný v praktickém přenosném kufříku „vše v jednom“. Simulátor je možné používat s jakoukoli laserovou zbraní s viditelným i neviditelným laserem. S dodávaným softwarem je možné simulátor používat i k výcviku střelby zrakově postižených pomocí zvukového navádění. Připojení k PC pomocí rozhraní USB, požadavky na hardware – běžné PC nebo notebook s Windows XP/Vista/Win7 + .NET Framework 3.5
5

WINGS Rival CLASSIC
Nácvik střelby na terče na redukované vzdálenosti, přesný výpočet zásahu, vyhodnocení střelby, hlášení skóre a polohy zásahu, vyhodnocení stržení zbraně.

WINGS Rival COMBI
Kombinace verze Rival CLASSIC a Rival BLIND v jednom kufříku. Snadný přechod mezi standardní střelbou a střelbou se zvukovým naváděním.
6

WINGS RIVAL MINI – mobilní střelecký simulátor ručních zbraní pro nácvik mířené střelby na redukované terče
Malá domácí střelnice ve snadno přenosném kufříku. Umožňuje vést střelbu výcvikovou zbraní (krátkou nebo dlouhou) nebo vložným zářičem na dálku 3 až 10m. Střelecký simulátor vyhodnocuje polohu zásahu v terči, skóre, čas. Snadná obsluha bez nutnosti instalace software. Vyhodnocení může být zobrazeno dvojím způsobem – DISPLEJ – připojení externího displeje se samostatným napájením nebo Wi-Fi – na PC, tabletu nebo mobilním telefonu po připojení na Wi-Fi síť střelnice ve webovém prohlížeči. Systém je multiplatformní tzn., že nezáleží na OS (Android, Windows, atd.), stačí, jen pokud zařízení má Wi-Fi a webový prohlížeč.

Rival_strelnice-celo

WINGS POL TOS
Střelecký simulátor WINGS POL TOS 2014 nabízí ekonomický a bezpečný nácvik mířené i combat střelby. Nabízí se možnost různých druhů terčů – mezinárodní pistolový terč, terč FBI, vpřed běžící figura, nekrytě ležící figura, myslivecké terče, a jiné. Simulátor je možné provozovat i v režimu BLIND – s trvale zapnutým laserem, zvukovým rozlišením místa dopadu a díky tomu umožňuje střelbu i zrakově postiženým.

7

WINGS POS

Projekční simulátor
Projekční simulátor WINGS POS 2014 je vysoce variabilní systém, který se snadno přizpůsobí potřebám zákazníka. Zařízení je možno dodat v mobilním nebo pevně zabudovatelném provedení. Šířka projekčního plátna je max. 4 metry, střílet je možno ze vzdálenosti max. 25 m, a to z jakéhokoliv úhlu a jakoukoli laserovou zbraní s viditelným i neviditelným laserem.

10
Interaktivní software
Dodávaný software obsahuje průpravná střelecká cvičení – mířená střelba, střelba na mizející a pohyblivý terč, interaktivní spuštění simulátoru při vkročení střelce do palebného sektoru, možnost střelby do vlastní videoprojekce s obrazovým záznamem zásahů a zpětným vyhodnocením činnosti střelce. Software se obsluhuje pomocí interaktivního menu ovládaného zbraní nebo dálkovým ovladačem.

11

WINGS ROT
WINGS ROT – terčová redukovaná střelnice je simulátor otočných a padajících figur. Simulátor slouží pro nácvik cvičení střeleb použitím redukovaných vzdáleností s redukovanými terči. V komerčním provedení možno figuríny zaměnit za libovolné terče (postavy politiků, obrázky předmětů, nápojové plechovky, …)

12

ELEKTRONICKÉ VESTY
Slouží ke snímání dopadu laserového paprsku na cvičícího, který je do vesty oblečen. Elektronická vesta snímá dopad laserového paprsku na hruď, záda a hlavu. Podle toho je vyhodnoceno, zda se jedná o úplné vyřazení z boje nebo je vyhodnoceno pouze zranění, kdy lze u cvičícího opět aktivovat zbraň po volitelné časové prodlevě. Po zásahu se automaticky (bezdrátově) zablokuje podvěsný laserový zářič pro další střelbu a na vestě se zapne akustická a na čelence optická signalizace zásahu. Dále je vesta vybavena GPS a komunikačnímí prostředky pro oboustranný přenos informací o cvičícím a jeho poloze na velitelské stanoviště (pracoviště živé simulace). Po zásahu lze soupravu vesta-čelenka-laserový zářič aktivovat bezdrátově z řídícího stanoviště i v průběhu taktického cvičení. Rovněž tak lze řídícím výcviku ručně nebo podle časového plánu připraveného pro konkrétní cvičení imitovat účinky výbuchu nálože na skupinu cvičících najednou.

 

Více informací o možnostech a ceníku Vám poskytneme na požádání.
wingselvest

KOMERČNÍ LASEROVÉ SIMULÁTORY
Komerční střelnice jsou odvozené od profesionálních střelnic. Nabizíme různé modifikace stávajících střelnic, nebo Vám přichystáme na míru střelnici podle vašich požadavků – viz FUN/SPORTWings Rival 2014
Tento simulátor byl vyvinut primárně pro ozbrojené složky a následně upraven pro komerční využití (zrakově postižení, školy, výcvik bezpečnostních složek)Projekční střelnice
Střelnice byla primárně vyvinutá pro využití ozbrojených složek a následně byla upravena pro komerční využití.Střelecký simulátor – biatlon
Laserová simulace „biatlonové střelnice“ řízená buď programovatelným terminálem nebo přes PC, s možností mobilního nebo statického provedeníModifikace
Nabízíme možnost úpravy profesionálních simulátorů přesně na míru Vašim požadavkům

 

ZÁBAVNÍ AUTOMATY
Zábavní automaty jsou odvozené od profesionálních střelnic. Nabizíme různé modifikace automatů, nebo Vám přichystáme na míru automat podle vašich požadavků. Veškeré střelnice (profesionální nebo komerční) lze upravit do formy automatu s individuálním ovládáním nebo doplněným mincovníkem.

Laserový plechovkový automat
Na míru vyrobené zařízení pro dovozce nápojů k propagaci při jejich marketingových akcích. Možno modifikovat pro různé podobné marketingové a zábavní aktivity

Siloměr
Zábavní zařízení konstruované na míru zákazníkovi.

Modifikace
Současné profesionální střelecké simulátory Wings Rival, POL TOS, Combatar a TOS lze modifikovat do verze zábavního zařízení.